طنز::انشای من:آنجا تهران است.(1)

به نام خدا

انشای من: آنجا "تهران" است.!

چند وقت پیش برای کار پزشکی به تهران رفتیم.(باآرزوی سلامتی واسه همه)تهران شهر بزرگی است.تهرانی ها ،تهرانی صحبت می کنند! در تهران خیابان ها شما را دور میزنند!تهران پل های بزرگ و چندطبقه دارد.تهران برج میلاد دارد.برج میلاد 6مین برج بلند دنیاست. تهرانی ها در رانندگی خیلی ماهرند! آن هایی که لایی می کشند،باکلاس اند.چون به دوربین های ثبت تخلف توجهی نمی کنند و نشان می دهند پول جریمه برایشان اهمیت ندارد!تهران شلوغ است. و در آنجا در یک خیابان با دو لاین،6لاین ماشین حرکت می کند.اتوبوس های آکاردئونی دارد! تهران به دو قسمت شمال و جنوب تقسیم می شود.به شمال اصطلاحا بالاشهر و به جنوب همان جنوب شهر(!) می گویند!!!!!بالاشهر شیک است.دربالاشهر جوان ها ماشین های بوووووووووووووووووق سوار می شوند(بنز و BMWوامثالهم!)..... و حتما وقتی چراغ سبز می شود باید صدای لاستیکشان دربیاید که به آن ویراژِ شروع حرکت می گویند که نشان میدهد زمان صفرتاصد این ماشین ها کمتر است.!!!!!!

در بالاشهر خانه ها،شیک است...فروشگاه ها لوکس است. هوا بهتر است... و ماشین ها بووووق است!!!!!

تهران شهر مدرنی است...آدم های معروف در تهران معروفتر می شوند!!!وپس از مدتی همانجا سکنی می گزینند... .و به مرور تهرانی می شوند!

در تهران در راهنمایی و رانندگی قانون شخصی حکمفرماست!!!راستی گفتم که تهران شهر بزرگی است؟؟!!!

تهرانی ها یه غیرتهرانی ها شهرستانی می گویند!!!

حالا بیشتر هم خواهم نوشت!

راستی آنجا تهران است...

و این نبود همه ی انشای من!ادامه دارد..........

بای بای

پاورقی::

1- لازم میدونم در این پست از مائده عزیز واسه همراهی همیشگیش با مطالب وبلاگ تشکر کنم....

2- آیا می شود در یکی از پست هام بیش از 100کامنت داشته باشم؟؟!!

3- و دیگر هیچ.....

/ 6 نظر / 116 بازدید
نیلوفر

سلام دوستم مطلب قشنگی بود تهران با همه ی شلوغیاش تنها ترین آدمارو داره...قدر جایی که هستین رو خیلی زیـــــــــــاد بدونین با همه ی چیزایی که نوشتی در عین سادگی کاملا موافقم

زیر سقف آسمان

با عذر خواهی از نیلوفر عزیز، هر دو پاسخ تکراری اند.نمی دونم چرا اینجوری شد!!!!

نیلوفر

خواهش عزیزم...وظیقم بود[چشمک][قلب]

مائده

سلام عزیزم مطالبت مثل همیشه عالی بود مرسی[ماچ] واقعا ماباید قدر جایی رو که در ان زندگی میکنیم بدونیم . من خودم که خیلی راضیم و محل زندگیمو با هیچ جای دیگه ای عوض نمیکنم..

رها

سلام عزيزم خيلي باحال بود[هورا][ماچ]

مائده

وقتی دلتنگ باشی.... همه ی آرامش یک ساحل را هم به تو بدهند باز هم دل تو بارانیست... خیس تر از دریا... و خراب تر از موجها...