پاورقی:مصرع اول بسازید... لطفا!

سلام... اول پست قبلی را بخوانید، لطف می کنید...

مصرع اول بسازید:!!!!نگران نباشید به نام خودتان در این وبلاگ ثبت می شود!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟.........................      اولی نام پلنگ و دگری پورنگ است
**********************************************************
؟؟؟؟؟؟؟؟؟....................           تو اگر طالب پولی رو و میخانه فروش(بفروش)
1- از آنجایی که استقبال کمی از تکمیل این بیت های بالا صورت می گیرد... تصمیم گرفتیم عین "کرم حلزون" هِی تبلیغ کنیم...
هِی تبلیغ کنیم... هِی تبلیغ کنیم...هی تبلیغ کنیم....هی تبلیغ کنیم... بازم تبلیغ کنیم؟؟!!
2- اصلا هرکس مصرع های پخته بیشتری گفت...
در قرعه کشی محصولات تبرّک شرکت می کند!!!!جایزه:خودروی ولکس(به گمانمان)
3- این وبلاگ از چشم اساتید آینده به دور باشد وگرنه نمراتمان هم در جهت منفی محور از مبدا دووووور می شود!!!
4- اولین قدم پس از قبولی در دانشگاه خریدن یک گوشی موبایل touch است... هر قدر هم که این گوشی طول و عرضش بیشتر باشد... کلاس دانشجو به نسبت مکعب آن بالا می رود!!!!!!!!

5-نگارنده هیچ پیجی، صفحه ای، وبلاگ دیگری... یا چیزهایی از این قبیل ندارد... و تنها در همین وبلاگ می نگارد و بس... .(در دفترش هم می نگارد البته!)

6- به دلیل استقبال زیادی که از نوشتن پاورقی ها صورت گرفت، اصلا تصمیم گرفته شد ایندفعه متن اصلی ننویسیم...!

7- تجربی ها اصولا آدم های گوشه گیری هستند! ولی عده ای پس از قبولی بسی جوگیرند،قبول دارم!!! شنیدیم یکی که پزشکی قبول شده، خانواده اش یک مطب در شهر محل تحصیل ،یک مطب در شهر محل زندگی، یک واحد نزدیک دانشگاه محتمل!،که تصورشان بر این بود که با آن رتبه در آنجا قبول می شود قبل از اعلام نهایی نتایج خریده اند!... این خبر را که دوستمان گفت ... با خود گفتیم خوب است پرده نمی زنند به زودی در این مکان مطب دکتر فلانی افتتاح می شود!!!!!یا عده ای هم جای دیگر از الان برای هم کری می خوانند!!!آخه از الان؟!!

8- الان که بیکاریم نه فراخوان جشنواره شعری می بینیم،نه جشنواره طنزی،نه داستانی،نه...، به قول دوستانمان بگذارید درس شروع شود... ده بیست تا جشنواره ی همچین خفن! برگزار می شود!

9- از امشب پس از پایان سریال یانگوم، سریال جومونگ در همان ساعت از شبکه تماشا پخش می شود... !!!در پایان فیلم یانگوم از پس یک عمل سخت  بر می آید!

10- خبر دیگر اینکه خبر دیگری نداریم!!

11- بازم تاکید کنم؟؟ بیت هارا تکمیل کنید ، چند بیت هم شد اشکال ندارد،شانستان برای برنده شدن در قرعه کشی بالا میرود!!!... . در آینده چندتایی را انتخاب کرده به عنوان پست جدید می نگارم(با نام شاعر بیت ها صد در صد)

12- اساتید طناز این روزهای آخر مسافرتند... کلا کم پیدایند، حتی در وبلاگ خودشان!

13- همین دیگه....

14- تا کنون تعداد یادداشت ها40- تعداد نظرات:612- تعداد بازدید:2933(که اکثرا خودمان هستیم!)


 

/ 15 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن طاهری

سلام گفتم که! هر فراخوانی یه جایزه ای هم می خواد! 1- در لغت نامه ی اعراب، "فلنج" و "فورنج" اولی نام پلنگ و دگری پورنگ است! 2- آدم عاقل و بالغ، برود سمت دلار... تو(!) اگر طالب پولی رو و میخانه فروش! [قهقهه]

راضیه

سلااااااااام !!!!! چطوری ؟؟!!! تبلیغت اثر بخش بود چون من الان بیتو نوشتم جلوم که بهش فکر کنم و یه چیزی بسازم !!!!! اصن یکی از همین استقبال کننده ها منم !!!! در ضمن اصنم تجربی ها گوشه گیر نیستن بنده خودم به شدت فعال و پر جنب و جوشم !!!! مورد هشت رو کاملا موافقم !!!!10 رو هم به شدت عالی نوشتی !! به هر حال خبر مهمی بود !!!! بووووووووووووس !!!!!!!! آپم !!!

بارش

خیلی کلا با حال بوووووووووووووووووودش[نیشخند] جشنوارها رو شرکت میکنی؟؟؟؟؟؟؟

بارش

عنوان این مطلب رو خوندم و با کلی ذوق اومدم بقیه اش رو خوندم........ اما هر چی خوندم کمتر شعرم و اسمم رو دیدم......... گمان کردیم شما ناممان را بر وبتان حک کردین. کلی ذوق مرگ گشتیممممم[زبان][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند]

بارش

قالب جدید مب_____________ارکا[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

بارش

[دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست]

نوربخش

پی نوشت بسیار جالبی بود. دست مزیزاد. همواره نویسا باشی و بی صبرانه چشم به راه نوشتارهای آتی تان هستم.

فاطمه فلاح

در اتاقم دو عروسک دارم اولی نام،پلنگ و دگری پورنگ است ... کم ناله کن و شکوه کن و آر خروش تو اگر طالب پولی رو و میخانه فروش ... ----------------- فقط ببخشید دیگه بداهه بود و بقول استاداحمد : وزن و قوافی ایراد داشت ;)

بارش

سلام دوس جوووووووووونیم چطوری؟؟ خوبی؟؟؟؟؟ خوش میگذره؟ شرمنده چن وقتی نتونستم بیام........ به یادت بودم ........خیلی دوستت دارررم

بارش

منظورت از بند 12 من بودم[زبان][زبان][زبان][نیشخند]